Які бувають збуджуючі засоби для чоловік та жінок

Складно не помітити, з якою швидкістю світ рухається вперед. Усі життєві сфери розвиваються й еволюціонують, і нам залишається лише намагатися наздогнати їх. Шалений ритм життя створює напругу, позбавляючи нас можливості повноцінно розслабитися, коли це так необхідно. Природно, це позначається негативно на всіх сферах життя, зокрема й на інтимній.

Щоб розворушити тіло і думки та налаштувати себе на потрібну хвилю, є багато перевірених способів: можна приміряти гарну білизну і танцювати в ній під улюблену музику, скористатися іграшками для дорослих разом зі своїм партнером або спробувати збуджуючі засоби. Можна обуритися, мовляв, зі збудженням усе нормально, воно настає, треба тільки трохи почекати. Або багато. Ну, це вже як вийде.

На захист збуджувальних засобів наведу кілька варіантів їх використання:

  1. Щоб спробувати щось нове і додати різноманіття – як відчувається інтимна близькість без цих засобів – ви вже знаєте. А які відчуття будуть, якщо спробувати щось нове – гель, бальзам або збуджувальні краплі? На вас чекає незабутній досвід! Підвищення чутливості за рахунок припливу крові до статевих органів, незвичайні відчуття (поколювання, тепло, лоскотання тощо) і гарантовано яскравий оргазм.
  2. Щоб стимулювати приплив збудження, коли це необхідно – як уже говорилося, велика кількість різних обов’язків завантажує нашу нервову систему, заважаючи розслабитися і отримати задоволення в потрібний момент. Саме в таких випадках рекомендують використовувати інтимну косметику зі збудливим ефектом, наприклад, рідкий вібратор або бальзам для клітора. Використання збудливого засобу за лічені хвилини допоможе “відключити голову”, перенаправивши всю увагу на ерогенні зони вашого тіла. Думати про щось інше, крім відчуттів, навряд чи вийде.
  3. Щоб здивувати і порадувати партнера – зробити приємно партнеру з приводом чи ні – це завжди гарна ідея. Є маса варіантів як несподівано здивувати коханого/кохану, з використанням іграшок для дорослих, спокусливої білизни або рольових ігор. Щоб сюрприз вдався можна заздалегідь продумати сценарій, подбати про обстановку в приміщенні, ну і, звісно, підібрати ідеальний збудливий засіб. В інтим магазині Не Для Скуки завжди значний вибір збуджуючих засобів, щоб у вас була можливість вибрати для себе найкращий з існуючих.

Наразі в магазині інтим товарів Не Для Скуки представлені збудливі засоби для чоловіків та жінок, а також універсальна збуджуюча косметика. Завдяки широкому вибору, ви можете обрати для себе один, або декілька найбільш підходящих варіантів, наприклад:

  • збуджувальні анальні лубриканти;
  • збуджувальні гелі на водній основі;
  • таблетки зі збудливим ефектом;
  • спреї;
  • збуджувальні краплі;
  • збудливі лубриканти для вагінального сексу;
  • кліторальні стимулятори у формі крему, бальзаму або гелю.

Збуджувальні лубриканти, таблетки і краплі, можуть мати винятково натуральний органічний склад, або ж містити різноманітні штучні речовини, за рахунок яких і відбувається збудження. Якщо вам потрібні збуджувальні засоби миттєвої дії, то, найімовірніше, їхній склад буде далеким від натурального, і варто добре подумати, перш ніж використовувати подібний засіб. Засоби зі збуджувальними речовинами на натуральній основі містять екстракти рослин і ефірні олії, не викликають звикання і не шкодять організму. Після того, як збуджуючий засіб вступає в контакт з тілом, можна спостерігати приблизно такі зміни: кров приливає до статевих органів, завдяки чому вони стають більш чутливими. Розширюються зіниці і частішає дихання. Крім того, в ділянці нанесення може відчуватися поколювання і тепло, що цілком нормально, особливо, якщо ви використовуєте збуджувальні креми, бальзами або лубриканти.

Чоловічі та жіночі збуджувальні засоби користуються великою популярністю, адже це доволі простий і доступний спосіб поліпшити якість інтимного життя і посилити приємні відчуття від близькості.