Веселі веганські ідеї, які можна включити в ланчбокс вашої дитини

Приготування дитячого ланчбоксу – досить складне завдання, особливо для батьків-вегетаріанців. Зрештою, ви хочете, щоб ваші діти раділи, коли відкривають свої ланчбокси. Найскладніше – це приготувати корисні страви, які мають апетитний вигляд. Крім того, більшість дітей хочуть різноманітну їжу; таким чином, вам доведеться планувати заздалегідь, щоб переконатися, що ви щодня готуєте різні страви. Хороша новина полягає в тому, що ви можете знайти масу веганських страв для ваших дітей. Отже, ось кілька кумедних веганських ідей, які можна включити в ланчбокс вашої дитини.

Тако і веганські врапси

Тако і веганські врапси – чудові варіанти навіть для вибагливого їдця. Вони ароматні та корисні одночасно. Найприємніше, що їх можна швидко приготувати.

Простий рецепт тако або веганського обгортання полягає в тому, щоб наповнити оболонку тако або врапса квасолею, салатом, гуакамоле і сальсою. Потім можна додати палички ананаса для надання тропічного настрою.

Ще один хороший варіант – використовувати хумус. Цей веганський продукт є універсальною начинкою для різних веганських врапсів. Після цього до начинки можна додати огірок і моркву. Ця проста веганська страва поживна й апетитна водночас.

Бенто бокс

Одна з найкращих веселих веганських ідей, яку можна включити в ланчбокс вашої дитини, – це використання бенто-боксу. Як ви знаєте, бенто-бокси дають змогу поєднувати різні рослинні продукти. Таким чином, ви можете сміливо обирати страви. Крім того, у коробці є кілька секцій, що дає змогу зменшити порцію для вашої дитини.

Деякі продукти, які ви можете включити у свою коробку бенто, такі:

  • кубики тофу
  • овочі на пару
  • часточки солодкої картоплі
  • фруктовий шашлик
  • мікс ягід
  • врапси з хумусом
  • веганський йогурт із насінням чіа

Веганський гамбургер

Веганські бургери – одна з найкращих їжа для дітей через їхній насичений смак. Крім того, їх легко упакувати.

Під час приготування веганського бургера ви можете вибрати магазинний або домашній веганський бургер. Після приготування його можна покласти в цільнозернову булочку з хумусом. Ви також можете додати трохи салату, огірка і помідорів, щоб зробити його більш ароматним. Крім того, у ланчбокс дитини можна покласти кілька крекерів або вегетаріанських чіпсів.

Бублик із горіховим маслом

Остання в цьому списку веселих веганських ідей, які можна включити в ланч-бокс вашої дитини, – намазати бублик горіховим маслом. Ця ідея може здатися простою, проте вона сповнена поживних речовин, які забезпечать вашу дитину енергією на весь день. Ви також можете додати банан для завершення трапези.