Вплив кратома на організм людини та чи варто вживати кратом?

Кратом — це популярний засіб, який наразі захоплює ринок заходу та став доступний в Україні. Кратом купити можна, скориставшись послугами відповідних інтернет-магазинів, але чому він набув такої популярності? Вся справа в ефектах які продукт з перемеленого листя дерева кавових може запропонувати користувачу.

Так, вживання кратому дозволяє досягти наступних результатів:

  1. Збільшення активності нервової системи.
  2. Покращення самопочуття після виснажливих тренувань.
  3. Загальний спокій, навіть у стресових ситуаціях.

Досягти таких результатів кратому дозволяє його склад. У складі кратому присутні алкалоїди та інші речовини, що дозволяють досягти анальгетичного ефекту. Завдяки своєму складу, кратом може використовуватися як стимулятор або як знеболювальний засіб у випадках надто активних і виснажливих тренувань.

Враховуючи перелік ефектів, не важко зрозуміти, чому кратом стає дедалі розповсюдженим та користується попитом в Європі та Америці. Наразі замовити кратом ви можете й в Україні, але чи варто вживати кратом і до яких наслідків це може призвести? Саме про це ми й поговоримо далі.

Наслідки вживання кратому

Не дивлячись на те, що кратом на своїй батьківщині використовується не один десяток років, наразі все ще немає чітких досліджень щодо впливу кратому на організм людини. Проблема полягає в тому, що склад кратому, як такий, не здатний призвести до залежності або негативного впливу на здоров’я людини. Не дивлячись на це в ЗМІ, часто можна зустріти заголовки про передозування кратому.

Варто зазначити, що дослідження кратому та його впливу на організм людини наразі лише проводяться. Теоретичний аспект цих досліджень вже готовий, і їхній вердикт говорить про те, що навіть при вживанні великої дози кратому досягнути серйозних негативних наслідків для здоров’я людини неможливо. Водночас, кратом є забороненою речовиною в декількох штатах Америки, оскільки наразі немає ні чіткого підтвердження його небезпеки, ні чітких заперечень щодо цієї теорії.

Дослідження вказують на те, що кратом може покращити самопочуття людини та навіть виступати в ролі замінника при терапії алкогольної та наркотичної залежності. Склад кратому, дозволяє йому виступати в ролі надійного та ефективного замінника опіоїдів та алкалоїдів, що містяться в алкогольних напоях та наркотичних засобах. Водночас, алкалоїди кратому впливають на організм не так, як алкалоїди заборонених речовин, що повністю виключає можливість передозування кратому, в результаті якого настане смерть. Та чи варто взагалі вживати кратом? Про це далі.

Чи варто вживати кратом?

Як ми вже згадували, кратом наразі є засобом, який не пройшов всі етапи дослідження. Наразі у вчених немає однієї спільної думки с приводу того, чи є кратом небезпечним для людини та чи викликає він залежність. Саме тому на нашу думку перед замовленням та безпосереднім вживанням кратому вам обов’язково слід звернутися за консультацією до спеціаліста

Наразі кратом не є забороненою речовиною на території України. Більше того, кратом не є наркотичним засобом, а тому його можна вільно придбати на сайті відповідного інтернет-магазину. Водночас, через неповну дослідженість цієї рослини та продуктів її обробки вам варто бути обачними та вкрай обережними при вживанні кратому.

Наразі вчені тільки досліджують вплив кратому на організм людини. Водночас, на ринку є чимало інших стимуляторів, безпечність яких вже доведена науково. Тож, якщо ви шукаєте рішення для поліпшення свого стану, ми рекомендуємо вам звернутися до більш перевірених та безпечних речовин.