Які ювелірні бренди є найкращими у світі?

Одягання всесвітньо відомого лейбла як прикраси – найкраще почуття, яке може відчути жінка. Однак кілька брендів виділяються на тлі своїх звичайних конкурентів.

Не дивно, що чим відоміший ювелірний бренд, тим більше значення він має. Чи то демонстрація соціального статусу, чи то любов до розкоші, чи то прикрашання себе найкращими у світі творіннями – деякі бренди допоможуть вам досягти всього цього.

Ось шість найкращих ювелірних брендів у світі на цей момент і причини, через які вони вважаються такими.

BVLGARI

Заснована в невеликому грецькому містечку понад 100 років тому, компанія Bvlgari встановила високу планку в ювелірній промисловості. Зараз цей бренд відомий у всьому світі завдяки своїм унікальним, чуттєвим виробам, що викликають емоції.

Кожен виріб створено для того, щоб вразити власника і його публіку. Гламур і високий статус йдуть рука об руку для шанувальників Bvlgari, і бренд продовжує випускати вироби, які підтримують такі споживчі цінності.

Що робить цей італійський бренд унікальним, так це його постійна данина поваги до римських традицій у вигляді барвистих і яскравих прикрас, що змушують задуматися.

CARTIER

Ще один великий бренд – Cartier, французький ювелірний дім, що постачає унікальні коштовності аристократичному суспільству.

Самоназваний бренд відомий тим, що створює вишукані, такі, що привертають увагу, вироби з використанням найрідкісніших і найкрасивіших дорогоцінних каменів, які тільки можна знайти на планеті. Поряд з чудовими ювелірними виробами, Cartier також відомий своїми вічними годинниками.

HARRY WINSTON

Названий одним з найкращих ювелірів у світі, цей американський бренд робить все можливе для створення розкішних прикрас.

Кожну прикрасу Harry Winston створюють найскладнішим чином, з багаторічною майстерністю. В результаті бренд є основним для багатьох знаменитостей по всьому світу.

TIFFANY & CO

Якщо тільки ви не живете під скелею, ви не можете бути впевнені, що хоча б раз у житті не чули про цю культову компанію.

Заснована в центрі Нью-Йорка, компанія Tiffany & Co. є провідним брендом для пар по всьому світу. Її лінія рідкісних ювелірних обручок і весільних каблучок є найбільш затребуваною серед тих, хто зав’язує вузол шлюбу.

MIKIMOTO

Японський бренд всесвітньо відомий своїми прекрасними поєднаннями перлів з рідкісними діамантами і дорогоцінним камінням. Загалом, простота бренду робить його таким унікальним.

Mikimoto визначає елегантність і клас через свої вироби ручної роботи, змушуючи королівські та світські сім’ї завмирати від захвату.

HERMES

Відомий своїми високоякісними паризькими виробами, Hermes зарекомендував себе як один з найвишуканіших ювелірних брендів у світі. Пропонуючи покупцям годинники та унікальні ювелірні вироби, цей бренд виділився завдяки бездоганній майстерності.

Hermes більш бажана, тому що кожен виріб зазвичай випускається обмеженим тиражем. Не дивно, що жінки стікаються в Hermes, щоб роздобути хоча б одну прикрасу.

Як ювелірна індустрія змінюється з плином часу

Ювелірна промисловість, що швидко розвивається, поступово змінює свої довгострокові виробничі цінності, щоб йти в ногу зі світом.

Компанії, які не звертали уваги на екологічні проблеми, тепер користуються попитом завдяки своїм екологічним лініям. Поки це працює, споживачі починають шукати інші місця для придбання предметів гардероба.

Однак невеликі ювелірні бренди робили це впродовж багатьох років, змушуючи людей обирати їх, а не бренди столітньої давнини.

Хоча вищезгадані компанії є найвідомішими у світі (і по праву), не можна заперечувати, що споживачі починають визнавати цінність багатьох невеликих, екологічно чистих брендів як стійких альтернатив.

Такі бренди зобов’язуються надавати допомогу планеті й водночас задовольняти потреби клієнтів – і споживачі швидко виявляють вдячність за їхню екологічну свідомість.