Найдорожча порода собак

Догляд за домашніми тваринами – задоволення не з дешевих. За даними Американського кеннел-клубу, довічні витрати на утримання маленьких собак, середня тривалість життя яких становить 15 років, становлять приблизно 15 051 долар, тоді як витрати на утримання великих собак, середня тривалість життя яких становить 10 років, становлять 14 480 доларів.

Інші оцінки говорять про інше. За даними Forbes, вартість собаки протягом усього життя може становити від 17 650 доларів на рік до шокуючих 93 520 доларів, залежно від розміру, породи і необхідного догляду.

Які найдорожча порода собак в світі?

Тибетський мастиф вважається найдорожчим собакою, оскільки його продають за тисячі і навіть мільйони. У 2014 році цуценя тибетського мастифа було продано в Китаї майже за 2 мільйони доларів, повідомляє AFP з посиланням на звіт китайської газети Qianjiang Evening News.

Собаку продали на ярмарку домашніх тварин преміум-класу в східній провінції Чжецзян за 12 мільйонів юанів (близько 1,95 мільйона доларів) забудовнику. Зріст цуценяти становив 80 сантиметрів, а вага – 90 кілограмів.

Це не перший випадок, коли собаки цієї породи мають високу ціну. У 2011 році інше цуценя тибетського мастифа продали за 1,5 мільйона доларів, згідно з NBC News, який повідомив, що тварина була найдорожчим собакою, проданим на той момент.

Згідно з AKC, тибетський мастиф – “пильна, відсторонена, значна і страхітлива” робоча порода, ласкава з членами сім’ї, але відсторонена від незнайомців.

У середньому самці цієї породи можуть важити від 90 до 150 фунтів, а самки – від 70 до 120 фунтів. Мінімальний зріст тибетського мастифа становить 26 дюймів для самців і 24 дюйми для самок.