Що таке філер для волосся

Повне, здорове волосся на голові вважається ознакою молодості, життєвої сили та привабливості. Випадіння волосся у жінок і чоловіків часто сильно впливає на самооцінку і впевненість у собі. Хоча випадіння волосся частіше трапляється у чоловіків, ніж у жінок, понад 70% чоловіків і 40% жінок стикаються з проблемою стоншування волосся, алопецією або облисінням. З віком волосся починає втрачати свою густоту і силу.

Що таке філер для волосся?

Лікування філером для волосся – це ін’єкційна процедура для зміцнення волосся. Вона була створена виключно для лікування таких захворювань волосся, як випадіння. Це спеціальна формула, що містить кілька активних речовин, які вводять у шкіру голови, проникають у корені волосся, посилюють ріст волосся і зберігають активність волосяних фолікулів.

Філер для волосся містить комплекс біоміметичних пептидів і гіалуронової кислоти як активні речовини, що сприяють циркуляції крові в шкірі голови й омолодженню волосяних фолікулів. Крім того, до складу препарату входять ензими, фактори росту, мінерали та вітаміни. Їхня спільна дія призводить до посилення росту волосся і, звісно ж, призупиняє його випадіння.

Зокрема, гіалуронова кислота зволожує волосяні фолікули і стимулює фібробласти. Біоміметичні пептиди стимулюють вироблення нового колагену, захищають клітини волосся від зовнішніх чинників, що спричиняють апоптоз клітин волосяного фолікула, як-от стрес, сонячна радіація тощо. Всі перераховані вище речовини зупиняють випадіння волосся і подовжують фазу анагена волосся.

Як працює філер для волосся

Лікування філерами для волосся забезпечує поступове вивільнення активних речовин біля кореня волосини. Завдяки введенню комплексу з 7 пептидів пролонгованої дії в шкіру голови, де розташовані волосяні фолікули, всі необхідні активні речовини потрапляють безпосередньо в проблемну зону, впливаючи на причини випадіння волосся в чоловіків і жінок.

Результати лікування філерами для волосся

Лікування філерами проти випадіння волосся має безліч переваг, включно з косметичним і терапевтичним ефектом із довгостроковою дією. Зокрема:

  • Збільшує товщину й об’єм волосся та лікує витончення.
  • Збільшує товщину, покращує і зміцнює волосся проти забруднення, пилу і поганого поводження.
  • Сприяє розмноженню стовбурових клітин шкіри голови.
  • Це 100% безпечний засіб проти випадіння волосся. Він не має побічних ефектів та ускладнень, не шкодить шкірі голови.
  • Ефект зберігається протягом відносно тривалого часу. Для лікування зазвичай потрібно три сеанси кожні 15 днів.
  • Прискорює ріст волосся.

Що очікувати після використання філера для волосся?

Перший сеанс лікування філером для волосся негайно зупиняє процес випадіння волосся. Наступні сеанси стимулюють кровообіг і значно пожвавлюють волосяні фолікули, прискорюючи ріст волосся. Лабораторні дослідження засвідчили, що пептидна терапія, яка використовується в процедурі філлера для волосся, оживляє клітини волосся і волосяні фолікули, а також стимулює кровообіг і зволоження шкіри голови. У клінічних дослідженнях ефективності філера для волосся спостерігалося середнє збільшення густоти волосся на 22% і середнє збільшення товщини волосся на 26% у пацієнтів, які проходили 1 процедуру кожні 2 тижні протягом 8 тижнів (4 процедури).

Ваше волосся і шкіра голови будуть проаналізовані, щоб розробити відповідний план лікування для досягнення бажаних результатів. Клінічні дослідження показують, що лікування філерами для волосся дає видимі поліпшення після 4 процедур, що проводяться з інтервалом у 2 тижні.

Під час процедури в шкіру голови вводиться кілька ін’єкцій за допомогою дуже тонкої голки. Після процедури необхідно доглядати за станом вашого волосся і шкіри голови.

Якщо ви шукаєте рішення для розгладження волосся і надання йому пишності та блиску, процедура введення філерів для волосся може виявитися підходящою.