Як олія для обличчя може поліпшити якість вашої шкіри

Простіше кажучи, олії для обличчя часто являють собою суміш компонентів, які забезпечують шкіру жирними кислотами, вітамінами і мінералами. Деякі жирні кислоти зволожують, балансують і матують шкіру, тоді як інші балансують і матують. Вітаміни діють як антиоксиданти для боротьби з фотостарінням і пігментацією, а мінерали сприяють загоєнню і відновленню.

Хоча олії не є остаточним зволожувачем (рекомендується використовувати зволожувальні засоби), вони виконують свою роль, захищаючи, загоюючи й ущільнюючи шкіру. Вони допомагають шкірі краще реагувати на інші компоненти догляду за шкірою, зміцнюючи шкірний бар’єр. Тому, якщо сироватки та зволожувальні засоби не дають вам сяючого, зволоженого, здорового кольору обличчя, якого ви хочете, олія для обличчя може бути тим елементом догляду за шкірою, якого вам бракує.

Олії для обличчя борються з акне – багато хто з нас боїться поєднувати олії для обличчя з акне! Це здається нелогічним, чи не так? Але насправді все якраз навпаки. Використання олій для обличчя в програмі догляду за шкірою може зменшити ймовірність появи прищів. Це стосується і “масок”!

На відміну від інших жорстких, здираючих, насичених хімікатами засобів для лікування акне, використання олій для обличчя від акне дає довгостроковий ефект, хоча спочатку може знадобитися трохи більше часу, щоб помітити поліпшення.

Боротьба з акне

Олії для обличчя зменшують запалення, обмежують надлишкове виділення жиру і вбивають бактерію p. acnes, що викликає акне. Не всі олії для обличчя безпечні для акне! Обирайте некомедогенну олію для обличчя з олією насіння конопель та олією чайного дерева, що борються з акне.

Зволожуйте шкіру за допомогою олій для обличчя

Щоб шкіра була еластичною, їй необхідні натуральні олії, і іноді у нас виникає спокуса позбавити її олії, щоб запобігти спалахам. Це особливо актуально для людей із жирною шкірою.

Однак це може призвести до зворотного результату і надмірного виділення олії, що робить шкіру більш схильною до появи висипань і жирної! Багато хто з нас частіше миє обличчя, щоб відчути себе чистим і відпочити від масок, які ми зараз носимо. Використання олії для обличчя може допомогти відновити баланс вироблення жиру в нашій шкірі та зберегти її повністю зволоженою, навіть якщо ви очищаєте її частіше, ніж зазвичай!

Антиоксиданти в достатку містяться в оліях для обличчя. Антиоксиданти – це сильні хімічні речовини, які борються з окисленням. Стрес викликає окислення! Забруднення довкілля, хімічні речовини, що наносяться на шкіру, і ультрафіолетове випромінювання – все це сприяє старінню шкіри.

Ми проводитимемо більше часу на вулиці, і це фантастика, але залежно від того, де ви живете і скільки часу проводите на вулиці, ви можете зіткнутися з сильнішим окислювальним пошкодженням, ніж раніше. Використання олії для обличчя може допомогти сповільнити й запобігти окислювальному пошкодженню, що спричиняє зморшки.

Олії для обличчя очищають шкіру

Використання очищувальної олії – це напрочуд м’який і ефективний підхід до очищення шкіри! За допомогою очищувальних олій можна видалити макіяж, надлишки шкірного сала і забруднення, що закупорюють пори.

Ця процедура очищення корисна для всіх типів шкіри, але особливо вона корисна для схильної до акне і чутливої шкіри. Це пов’язано зі здатністю олій для вмивання обличчя розщеплювати і видаляти зайві олії та бруд, не пошкоджуючи шкіру. Пошкоджена шкіра спричиняє проблеми!

Олійні очищувальні засоби дійсно запобігають таким проблемам шкіри, як сухість, стягнутість і збільшення дрібних зморшок, живлячи шкіру під час очищення!

Заспокойте шкіру за допомогою олій для обличчя

Включіть олію для обличчя у свій режим догляду за шкірою! Як уже говорилося раніше, стрес може спровокувати спалахи на шкірі!

Відомо, що акне і розацеа спалахують під час стресу, роблячи шкіру червоною, плямистою і подразненою. Деякі олії для обличчя, наприклад, олія насіння конопель, містять протизапальні властивості, які можуть допомогти зменшити почервоніння і запалення.

Яку користь олія для обличчя може принести моїй шкірі?

За словами О’Браєна, “багато олій для обличчя містять велику кількість життєво важливих жирних кислот”. Вони можуть допомогти жирній шкірі регулювати свій стан, заповнюючи необхідні жирні кислоти і даючи вологу, не залишаючи жирних слідів. Олії, крім підвищення вологості, можуть допомогти захистити шкіру. “Олії можуть утримувати воду, тому що вони ліпофільні (змішуються або розчиняються в ліпідах або жирах)”, – пояснює Берто. “Олії також сприяють зміцненню і відновленню нашого власного природного шкірного бар’єру, а також пухкості шкіри”.

Висновок

Олії для тіла – прекрасний спосіб підвищити рівень вологи, якщо ваше тіло потребує значного зволоження. Крім того, вони дарують воістину розкішні відчуття. “Шукайте зволожувальну олію з горіхів або насіння, наприклад, макадамії, мигдалю або кокоса”, – каже авторка.