Книги з психології — для всіх, хто прагне самовдосконалення

Ви вважаєте, що читати психологічну літературу можуть лише психологи та психотерапевти, тобто спеціалісти, що лікують пацієнтів або працюють з психологічними проблемами людей? Але це не так. Цікаві книги з психології можуть бути вельми корисні для всіх людей, що прагнуть пізнати таємниці людської психіки, вдосконалити себе або допомогти своїм близьким подолати певні недоліки.

З яких книг краще почати вивчати психологію початківцям?

Якщо ви маєте натхнення глибоко “закопатись” в тему, можна почати з класики психологічної літератури і взяти книги Зигмунда Фрейда. Понад століття тому Фройд заснував метод психоаналізу, що полягав у пошуках причин всіх проблем в підсвідомій частині людського єства.

За 20 століття психологічна наука пережила революційний зліт. Десятки, якщо не сотні теорій, практичних методів лікування і корекції негативних станів були створені психологами, психотерапевтами з різних країн.

Вас може зацікавити гештальт терапія, що допомагає відновити цілісність людської особистості, усвідомити власні бажання та цілі, а відтак  — подолати невпевненість, страхи, низьку самооцінку.

Якщо вас зацікавить тема психології та хвороб тіла, який між ними є зв’язок, вам варто почитати такого автора, як Луїза Хей, книги якої на тему психосоматики завоювали прихильність читачів, і особливо — читачок по всьому світу.

Розмаїття психологічної літератури, виданої українською мовою, швидко зростає, і навіть онлайн ви можете замовити бажані книги. Психологія — наука дещо загадкова, оскільки розкриває таємниці людської душі, і кожен може обрати той напрямок, який припаде до душі найбільше або допоможе вирішити якість особисті проблеми.

Книги з психології будуть корисні і цікаві не лише дорослим. Онлайн книгарня психологічної літератури “УФрейда” пропонує цілу добірку книг з психології для підлітків. Юнаки та дівчата на порозі дорослого життя цікавляться таємницями внутрішнього світу людини, прагнуть зрозуміти власні потяги та бажання, опанувати мистецтво спілкування з різними людьми. Мудрі книги допоможуть підліткам впоратись з труднощами перехідного віку і знайти свій шлях у житті.

Книги про психологію для підлітків стануть в пригоді, щоб навчитись будувати стосунки з протилежною статтю.

Стануть в пригоді книги про психологію всім, хто прагне самовдосконалення і саморозвитку, а також тим, хто живе поруч з людьми, що мають певні психологічні проблеми і потребує уважного ставлення, розуміння. Зокрема, книги про ПТСР будуть корисні і тим, хто сам страждає від посттравматичного стресового розладу, і членам сім’ї таких людей. Адже знання, розуміння і усвідомлення проблеми — це вже півшляху до її подолання.