Як створити для себе ідеальний режим тренувань

Якщо ви намагаєтеся скинути вагу або поліпшити свою фізичну форму, ви виявите, що перебуваєте в хорошій компанії. Більшість людей намагаються привести себе у форму, тому вам доступно безліч інформації, особливо в Інтернеті. Однак у цьому може бути й зворотний бік.

Часто буває так, що інформації занадто багато, і це може призвести до того, що ви відчуєте себе перевантаженим. А якщо ви все ще перебуваєте на ранніх стадіях програми фізичного вдосконалення, ви можете не знати, які деталі застосовні до вас. Хороша новина для вас полягає в тому, що ваші проблеми скоро зникнуть.

У цій статті ви дізнаєтеся, як створити режим тренувань, який підходить саме вам. Таким чином, ви зможете набагато швидше побачити позитивні результати. Давайте почнемо.

Визначте свої цілі

Перш ніж робити що-небудь ще, вам потрібно спочатку визначити, які цілі ви переслідуєте. Ви зацікавлені у втраті жиру, підвищенні тонусу або наборі м’язової маси? Або ви хочете стати більш підтягнутою людиною? Щойно ви визначите, чого ви хочете, ви станете на крок ближче до створення ідеального плану для себе.

Наприклад, якщо ви хочете схуднути, то ваші тренування мають містити такі елементи, як ходьба, їзда на велосипеді та силові тренування. Якщо ви зацікавлені в підвищенні тонусу, то в тренування можна включати вправи, спрямовані на певні групи м’язів. Під час нарощування м’язової маси вам потрібно буде піднімати важчі ваги.

Будьте чесні щодо своїх можливостей

Ніхто не є експертом у сфері фітнесу. Більшості людей доводиться накопичувати свої знання і навички, поки вони не зможуть самі відточувати і приводити в тонус своє тіло. Тож, якщо ви починаєте і почуваєтеся безнадійно загубленим, не переживайте.

Однак дуже важливо бути чесним щодо того, що ви можете і чого не можете. Ба більше, ви маєте знати, з чим ви можете впоратися самі, а коли вам потрібна допомога когось іншого.

Коли ви тільки починаєте, допомога експерта, який веде вас крок за кроком, може виявитися дуже корисною. Не кажучи вже про те, що заняття з професіоналом гарантують, що ви з самого початку засвоїте всі правильні звички. Це поставить вас на правильний шлях до втрати ваги, підвищення тонусу і поліпшення загального рівня фізичної підготовки.

Знайте свій таймінг

Одна з причин, через яку більшість людей не займаються спортом належною мірою, полягає в тому, що у них не вистачає часу. Велика ймовірність того, що ви ведете напружений спосіб життя і у вас щільний графік. Таким чином, вам необхідно визначити, скільки часу ви можете тренуватися щодня.

Якщо можливо, намагайтеся виділяти на тренування від 30 хвилин до години. Це не тільки забезпечить вам швидші результати, а й допоможе вести набагато здоровіший спосіб життя. Якщо вам здається, що це багато, не хвилюйтеся, є одна хитрість, яку ви можете використовувати.

Більшість людей уявляють собі, що вони повинні займатися протягом одного відрізка часу. Якщо вам це вдається, то це чудово. Однак якщо ваш графік занадто щільний, спробуйте розбити тренування на частини. Наприклад, ви можете розділити 30-хвилинне тренування на 15-хвилинні заняття: одне вранці, інше ввечері. У цьому разі тренування здасться вам більш здійсненним.

Виконуйте прості вправи

Як уже згадувалося, в Інтернеті можна знайти безліч посібників, підручників і посібників з тренувань. Цілком природно, що ви заплутаєтеся в тому, які вправи вам слід виконувати. Якщо ви сумніваєтеся, переконайтеся, що все просто.

Отже, почніть із тих вправ, які ви можете виконувати. Сюди входять простіші вправи, такі як присідання, випади, підтягування, стрибки на скакалці або нахили. Переконайтеся, що у вас правильна форма і що ви виконуєте ці вправи правильно. Потім поступово збільшуйте кількість повторень або сетів.

Тільки після того, як ви освоїте основи, можна переходити до складніших тренувань. Але навіть у цьому випадку спочатку проведіть дослідження. Визначте, чи забезпечить та чи інша вправа ті результати, які ви шукаєте. Таким чином, ви зможете переконатися, що не витрачаєте час даремно.

Якщо вам здається, що онлайн-уроки або рекомендації вже не особливо допомагають, зверніться за порадою до фахівця. Можливо, ви захочете найняти особистого тренера. Вони зможуть допомогти вам розширити межі ваших можливостей і послідовно вдосконалювати своє тіло.

Різноманітність

Дуже легко застрягти у фітнес-рутині. Наприклад, якщо ви любитель тренажерного залу, то ви можете не робити ніяких тренувань за його межами. Якщо ви віддаєте перевагу бігу або підтюпцю, ви можете уникати вправ з обтяженнями. Загалом, ви повинні намагатися уникати тільки одного.

Незалежно від того, чи хочете ви бути в кращій формі, чи стати стрункішими, буде краще, якщо ви займатиметеся різними видами діяльності. Так, якщо ви регулярно відвідуєте тренажерний зал, не бійтеся час від часу плавати або бігати підтюпцем.

Бігуни й ті, хто робить наголос на кардіотренуваннях, мають обов’язково включати у свої плани силові тренування. Тільки так можна наростити справжні м’язи і виглядати більш підтягнутим. Не кажучи вже про те, що ці тренування часто мають численні переваги для здоров’я.

Буде краще, якщо ви також зробите свої тренування якомога веселішими. Візьміть уроки сальси або приєднайтеся до якогось дурного заходу, який допоможе вам порухатися або привести тіло в тонус. Не існує єдино правильного способу тренування, тому не варто потрапляти в цю пастку.

Це ваше остаточне керівництво зі створення ідеального режиму тренувань для себе. Тепер, коли ви озброєні цими знаннями, вам залишається тільки втілити цей план у життя.