Як приручити кота в Майнкрафті

Будувати будинки, ферми та підземелля в Minecraft – це чудово, але який же світ мрії без улюбленого котячого друга? Якщо вам потрібен улюбленець, з яким можна поговорити або який чекатиме на вас удома після довгого дня видобутку алмазів, ви можете приручити бездомну кішку.

Приручити кішку в Minecraft досить просто, але, як і будь-яке інше завдання в грі, воно не прописане для вас.

Ось наш посібник про те, як приручити кішку в Minecraft, зокрема про те, де знайти бездомних кішок і що вони роблять, коли ви їх прихистите.

Де знайти кішок

У Minecraft немає центрів з усиновлення тварин – вам доведеться шукати бездомну кішку, щоб принести її додому, в дикій природі. На щастя, знайти кішок досить легко. Бродячі кішки з’являються в селах, де є хоча б один житель і чотири ліжка. На кожні чотири ліжка в селі припадає по одній кішці, тож у звичайному селі у вас, найімовірніше, буде безліч кольорів на вибір.

Чорних котів також можна зустріти біля хатин відьом на болотах.

У Bedrock Edition гри (найпоширеніша, сучасна версія гри на Xbox One, Windows, iOS, Android і Nintendo Switch) чорні коти найчастіше з’являються в повний місяць.

Як приручити кота в Майнкрафті

Крок 1: Щоб приручити кішку, спочатку візьміть трохи сирої тріски або сирого лосося з найближчого озера або річки.

Крок 2: Озбройтеся сирою рибою і повільно підійдіть до бездомної кішки. Використовуйте сиру рибу на скептично налаштованому кошеняті.

Крок 3: Продовжуйте годувати кішку сирою рибою доти, доки над її головою не з’являться сердечка, які означають, що кішка приручена. Швидше за все, вам доведеться годувати кішку кілька разів, щоб вона вас полюбила, тому запасіться рибою, перш ніж приступати до цієї процедури.

Крок 4: Коли кішка буде достатньо нагодована, сердечка зникнуть, а у кішки з’явиться нашийник. Тепер у вас є домашній кіт!

Поведінка кішки

Після того як ви успішно приручили кішку, вона буде слідувати за вами, куди б ви не пішли. Якщо ви загубили кішку, не хвилюйтеся – вона може переміститися до гравця, який перебуває за 12 кварталів від вас. Якщо не наказати кішці сісти, вона не буде довго стояти на місці і буде досліджувати околиці гравця. Ви можете наказати кішці сидіти і змусити її залишатися на одному місці – наприклад, якщо ви хочете, щоб домашня кішка залишалася у вашому будинку.

Перебуваючи в будинку, кішки за власним бажанням забираються на меблі. Їх часто можна зустріти сидячими на скринях, ліжках і печах. Як і кішки в реальному житті, кішки в Minecraft можуть іноді заважати вам і робити скрині, печі тощо непридатними для використання, поки ви їх не зрушите. Якщо вони залізли на щось, з чим ви не хочете, щоб вони возилися, ви можете зіштовхнути їх з дороги, приманити сирою рибою або прибрати блоки під ними, щоб змусити їх зрушити з місця.

Коли гравець лягає спати вночі, є шанс, що поруч із ним спатиме приручена кішка. Коли вони прокинуться, є шанс, що у прирученого кота буде для вас подарунок – він може збирати нитки, сиру курку, кролячу лапку та інші предмети.