Прості способи займатися фітнесом без спортзалу

Вправи дуже важливі для підтримки здоров’я. Хтось полюбляє йогу, а хтось – ходити до спортзалу та займатися за допомогою тренажерів. Ба більше, кожен мріє мати підтягнуте тіло. Як хороша фізична форма може надати вам ідеального зовнішнього вигляду, так і ваша особистість стає більш привабливою! Але в цьому зайнятому світі відвідувати спортзал для підтримання гарної фізичної форми досить складно.

Тим, хто занадто зайнятий роботою або навчанням, дуже важко знайти час для спортзалу. Крім того, відвідування тренажерного залу і правильне харчування обходяться дуже дорого. Однак п’ять способів, про які ми розповімо сьогодні, забезпечать вам повністю підтягнуте тіло без клопоту в спортзалі і без особливих витрат.

Обов’язково до прочитання – 5 простих способів привести себе у форму без спортзалу:

Ходьба

Добре відомо, що правильна ходьба швидко знижує вагу. Ба більше, це найпростіший спосіб скинути зайву вагу. Отже, як це працює?

Ходьба допомагає перетравлювати їжу і підтримувати організм в активному і сильному стані, і майже всі знають про це. Ви можете освоїти деякі техніки ходьби, щоб домогтися великих і швидких результатів.

Наприклад, зміна швидкості ходьби: дослідження показали, що 20 відсотків витрати калорій залежить від швидкості ходьби. Тому змінюйте швидкість ходьби через деякий час, не ходячи з однією і тією ж швидкістю.

Переваги ходьби:

 • Знижує ризик розвитку раку
 • Знижує ризик високого кров’яного тиску, діабету та інсульту
 • Тримає вагу під контролем
 • Запобігає втраті кісткової маси
 • Збільшує силу пам’яті
 • Надають довголіття

Велоспорт

Їзда на велосипеді – одна з найкращих звичок для підтримання тіла у формі. Люди різного віку завжди із задоволенням катаються на велосипеді. Дослідники стверджують, що їзда на велосипеді протягом 20 хвилин спалює до 200-300 калорій. Регулярна їзда на велосипеді допоможе вам підтримувати своє тіло у формі, а також скинути вагу.

Велоспорт сприяє зміцненню здоров’я і фізичної форми – під час їзди на велосипеді життєво важливі м’язи нашого тіла беруть участь у різних рівнях роботи. У результаті м’язова структура зміцнюється. Порівняно з багатьма іншими видами спорту, їзда на велосипеді не вимагає особливих фізичних навичок. Більшість людей вміють їздити на велосипеді, а навчившись, ніхто цього не забуває.

Велоспорт також не вимагає багаторазових тренувань. Таким чином, він простіший, ніж багато інших вправ або видів фізичної активності. Їзда на велосипеді підтримує здорову статуру, запобігає накопиченню зайвого жиру в організмі, підвищує фізичну працездатність і силу. Крім того, регулярна їзда на велосипеді підвищує витривалість людини за рахунок подолання різних перешкод на шляху і фізичних навантажень.

Користь регулярної їзди на велосипеді для здоров’я:

Під час їзди на велосипеді серце, вени та легені працюють одночасно. Глибоке дихання і підвищення температури тіла в цей час покращують загальний стан здоров’я завдяки регулярній їзді на велосипеді.

 • Покращує роботу серця
 • Знижує рівень жиру в організмі
 • Підвищує імунітет
 • Зменшує емоційне занепокоєння та депресію
 • Підвищує силу та еластичність м’язів
 • Покращує рухливість суглобів
 • Покращується постава та постаночні комбінації
 • Кістки стають міцнішими

Плавання

Плавання – це дуже гарна фізична вправа. Найбільша перевага плавання в тому, що воно дає змогу всьому тілу працювати разом. Регулярне плавання – дуже гарна вправа для зниження ваги. Воно також підтримує здоров’я серця і зміцнює м’язи.

Плавання також дуже корисне для тренування всього тіла. Однак ступінь використання цієї переваги залежить від виду плавання. Простіше кажучи, користь залежить від того, як ви займаєтеся плаванням.

Плавати в ставку можна по-різному. Ви можете робити це повільно, і це принесе вам користь. Спочатку вам не потрібно витрачати багато енергії на швидке плавання. Плавання брасом задіює ваші руки, ноги, плечі, сідниці та багато іншого.

Якщо ви плаваєте швидко, тобто змагаєтеся з іншими, ваше серце також отримує користь від такого плавання. При швидкому плаванні серце працює швидше, щоб забезпечити енергію. Легені також стають сильнішими завдяки швидшому диханню.

Плавання – це чудова вправа для позбавлення від деяких травм. Припустимо, ви займаєтеся бігом підтюпцем. Тоді іноді ваше коліно не витримує навантаження під час бігу через звичайну травму. У цьому випадку вам може допомогти регулярне плавання.

Плавання допомагає розігріти серцебиття, кровообіг і м’язи. Крім того, за допомогою плавання можна легко тренувати певну частину тіла. Наприклад, якщо ви хочете робити вправи тільки для рук, вам потрібно просто лягти на довгу плавучу дошку і обертати руками. Таким самим чином можна робити вправи тільки для ніг.

Хоча плавання – чудова вправа, у нього є деякі обмеження. Якщо ваша мета – наростити привабливі м’язи, плавання не принесе вам великої користі. У цьому випадку вам потрібно вибрати іншу вправу. Аналогічно, якщо ваша мета – зміцнити кістки, вам потрібно зосередитися на інших вправах. Плавання – чудова вправа, незважаючи на деякі обмеження. Вона задіює всі органи тіла, а також роботу серця і легенів.

Гра в настільний теніс

Спорт – це ще одна форма фізичного навантаження, під час якої люди можуть спалювати жир, насолоджуючись грою. Теніс – відомий і популярний вид спорту. Гра ведеться за столом із двома або чотирма учасниками. Для гри в настільний теніс потрібні біти, маленькі м’ячі, сітки та столи.

Деякі цікаві факти про настільний теніс:

 • Настільний теніс зародився в Англії в 19 столітті
 • Настільний теніс також відомий як пінг-понг
 • У сучасних Олімпійських іграх цей вид спорту було включено до програми Олімпійських ігор у Сеулі 1986 року.

Гра в настільний теніс розвиває гостроту розуму. Це соціальна гра. Настільний теніс дає можливість спілкуватися з людиною по інший бік столу. Такі сайти, як pingpongpassion.com, публікують огляди найкращих столів для пінг-понгу за доступні на ринку гроші. Перевірте їх і знайдіть найкращий стіл для вашого бюджету.

Переваги гри в настільний теніс:

 • Покращує серцеву діяльність
 • Знижує рівень жиру в організмі
 • Підвищує імунітет
 • Зменшує емоційне занепокоєння та депресію
 • Підвищує силу та еластичність м’язів
 • Покращує рухливість суглобів.

Танці

Танці – це дуже гарна фізична вправа, тому що вони виражають ваші навички та творчі здібності. Регулярні танці корисні для фізичного і психічного здоров’я. Дослідники стверджують, що одна година регулярних танців спалює 400 калорій. Важливим моментом є те, що для гарного здоров’я необхідно об’єднати розум і тіло. Якщо ви хочете, ви можете легко поєднати впертий розум із фізичними вправами. Це веселіше, ніж фізичні вправи.

Заняття танцювальною аеробікою – це ритмічні вправи. Усі люблять слухати музику. Тому, коли до вправи додається мелодія пісні, вона стає набагато приємнішою. У цьому й полягає суть танцювальної аеробіки. Ці вправи виконуються під ритм танцю з піснею. Ті, кому ліньки займатися спортом, можуть спробувати виконати ці вправи хоча б один раз, і ви переконаєтеся, що вони приносять задоволення.

Зазвичай існує два типи вправ танцювальної аеробіки. Перший – для спалювання калорій, другий – для надання тілу красивої форми. Вправи танцювальної аеробіки для спалювання калорій виконуються шляхом танцю в такт пісні. Танцювальна аеробіка для корекції фігури передбачає виконання вправ з використанням гантелей і степперів. Ця вправа, що увійшла в моду з вісімдесятих років, стала популярною сьогодні завдяки своїй різноманітності.

З’явилися нові види танцювальної аеробіки, включно з хіп-хоп танцем, сальсою і кікбоксингом. Вона починається з легкого і простого типу вправ, потім у середині і на останньому етапі з відносно важкого і складного типу вправ. Ці вправи може виконувати будь-яка людина віком від 18 до 40 років. Вона більше підходить для молодих людей, а після 40 років цю вправу робити не слід.

Крім того, тим, у кого є проблеми з кістками, астма, задишка, проблеми з серцем і болі в хребті, краще не виконувати цю вправу. Також від цієї вправи слід утриматися тим, у кого доволі важка статура. Або ви можете обрати вправу, яка має трохи легший тип танцю.

Переваги:

 • Вправи танцювальної аеробіки допомагають вашому організму спалювати калорії
 • Покращує циркуляцію крові в організмі
 • Допомагає вашому серцю в регулярній діяльності. Знижує ризик серцевих захворювань
 • Знімає стрес
 • Усуває занепокоєння, напругу і розчарування розуму
 • Підвищує енергію тіла
 • Прибирає зайвий жир і надає тілу красивої форми
 • Позбавляє від безсоння
 • Підтримує пильність розуму.

Висновок

У наш час кожен хоче бути здоровим, струнким і привабливим. Тільки струнке підтягнуте тіло може гарантувати вам гарне здоров’я. Усі ми знаємо, що найпоширеніший спосіб залишатися струнким – це займатися в тренажерному залі, що сьогодні є складним завданням для більшості звичайних людей. Ходьба, біг підтюпцем, гра в настільний теніс – ось лише деякі з тих занять, які ви можете робити, щоб залишатися у формі без спортзалу. Зрештою, у сучасному світі у нас немає часу на відвідування тренажерного залу, тому ви можете спробувати вищезгадані вправи.