Мультфільми українською на Київстар ТБ — прекрасне хобі для дітлахів

Мультфільми — це захопливе видовище, яке об’єднує малечу та дорослих. Перегляд мультиплікації перенесе вас до нових світів, нагадає про вічні цінності дружби й любові, вивільнить емоції, дозволить посміятися та поплакати. Ефект від перегляду буде ще дужчим, якщо мальований фільм буде легко знайти і комфортно переглядати.

Всесвіт мультфільмів близький як ніколи. За підпискою в Київстар ТБ вам будуть доступні різноманітні мультики у високій якості HD. Зверніть увагу на мультфільми українською в цьому каталозі.

Мультфільми українською від Київстар ТБ: як знайти потрібне?

Нові та улюблені герої, які розмовляють українською, зачарують і не залишать байдужими ні дітлахів, ні дорослих. У каталозі Київстар ТБ ви знайдете мультфільми, що відповідають різноманітним запитам.

Класика мультиплікації

Захопливі історії, які витримали випробування часом, тепер доступні у високій якості та з українською озвучкою. «Білосніжка», «Красуня і Чудовисько», «Русалонька» — ці та інші картини ідеальні для родинного перегляду.

Для повторного перегляду

Мультфільми, які діти бачили раніше та до яких вони із радістю повернуться. «Крижане серце», «Зоотрополіс», а може, «Душа»? Ці картини нещодавно були хітами кінопрокату. Влаштувати собі домашній кінотеатр з переглядом топ-історій, які справили враження на дітей, — вдале рішення.

Особливі підбірки

Обирайте мультфільми за певними параметрами і насолоджуйтеся переглядом. Серед популярних запитів:

  • знакові анімаційні студії: Pixar, Disney;
  • улюблені герої: свинка Пеппа, баранчик Шон;
  • мультивсесвіти: Lego, Історія іграшок.

h0Lv-_SXTsB1JLuPSG01OchdRcIzHXxyCadpLLX5IOzOYKTL8Z4Ug2SvGLQWzSg5K8gr-dXM8lg2owM1AfjybFBXCXUGweiO5EtbkhDMXppRjL-0kzGUZ3IW2C560t2LFflx9iUMTqDqLN9rtBRoAOr5irYnkt5FhWJXRwgiksfnRYyTnjfsvXcrCGH7kQ

З Україною в серці

Українська мультиплікація має свою давню шановану історію. І не менш привабливе сучасне. Цікаві та доступні для дітей історії про нас та нашу країну — це не лише розважальний контент. Сприймати себе частинкою українського Всесвіту допоможуть, наприклад:

  • книга-мандрівка «Україна»;
  • «Це наше і це твоє»;
  • «Маленький Бу».

А може, настав час переглянути старі добрі мультики «Як козаки…»?

Онлайн-кінотеатр від Київстар ТБ: чому варто скористатися

Комфортність перегляду та висока якість контенту — головні переваги перегляду відео на Київстар ТБ:

  • Багато і зручно. Гортайте великий каталог мультфільмів українською мовою або застосуйте зручне сортування, яке полегшить вибір.
  • Разом і окремо. Обирайте мультик для сімейного перегляду або дивіться кожен своє: Київстар ТБ пропонує підключення до 5 пристроїв одночасно. Без втрати якості.
  • Персонально й безпечно. Обирайте будь-який тариф (Базовий, Сімейний, Преміум HD) і переконайтеся в якості та безпечності контенту для сімейного перегляду.

Пориньте в яскравий світ мультфільмів разом із Київстар ТБ. Дивлячись на вигаданих героїв, ви точно зрозумієте щось важливе про реальний світ.