Мрієш про нормальну роботу кишківника?

Безліч  людей перевірили на собі вплив псиліуму на кишківник та були вражені результатами!

Псиліум, також називають ще – лушпиння насіння подорожника — Що ж це таке? –   це розчинна клітковина, яка створює сприятливе середовище для Вашої  здорової мікрофлори в кишечнику.

Псиліум дуже часто використовують у кулінарії -додають у тісто до своєї улюбленої випічки.
Достатньо його змішати зі звичайним борошному.У результаті Ви отримаєте більш пористу структуру ту збільшите кількість клітковини у своїх витворах.

Псиліум сміливо можна вважати суперфудом,одна з головнихособливостей – він не має смаку,тому Ваші домашні навіть не помітять різниці, але вживати будуть кориснішу їжу.

Псиліум має безліч корисних властивостей, розглянемо деякі з них :

  1. Нормальна робота кишківника

Харчові волокна розчинної клітковини,безперечно  покращують роботу кишківника.

Розбухаючи, вони збільшують обсяг товстої кишки, стимулюючи процеси дефекації. Псиліум також  нормалізує роботу  Вашого кишківника — його дія може бути як проносною, так і закріпною. Лушпиння насіння подорожника може лікувати та  запобігати захворюванням кишківника, таким як  :  синдром роздратованого кишківника , запори,  різні запальні захворювання кишківника та легкі форми захворювання.

2.Псиліум при  цукровому  діабеті

Ожиріння та  інсулінорезистентність  , а також  порушення толерантності до глюкози —  це актуальна проблема для людей,які хворіють цукровим діабетом .

Регулярний прийом псиліуму дозволяє  умовно «вирівняти» рівень цукру протягом доби —тому , відразу після їжі немає різкого стрибка. Це досягається за рахунок зниження всмоктуваності вуглеводів. Крім того, лушпиння псиліуму допомагає поліпшити довгостроковий контроль рівня глюкози,що наділяють особливою увагою люди ,які страждають на цукровий діабет.

4.Зниження холестерину

Холестерин,як ми знаємо  буває хорошим і поганим. Хороший, необхідний нашому  організму, а поганий – відкладається у формі бляшок в судинах, звужує їх і може викликати захворювання серцево-судинної системи.

Псиліум –  це харчова добавка, яка сприяє покращенню Вашого здоров*я!

Вживання псиліума варто почати з невеликої дози.Його можна змішувати з водою ,кефірум,ряжанкою або йогуртом – так смак буде ще приємнішим.

Псиліум буває у різних форматах :: лушпиння, гранули та капсули,  тому обирайте форму псиліума ,яка підійде саме Вам!)

Магазин SaharokShop гарантує якість кожного товару, а також швидку доставку по всій Україні. Обирайте зручний спосіб оплати та насолоджуйтесь покупкою без жодних турбот.