7 найкращих атракціонів Європи

Жадаєте пригод, яскравих вражень, хочете «полоскотати» нерви? Тоді вам варто відвідати найбільш вражаючі парки атракціонів, що знаходяться в Парижі, Німеччині, Данії, Італії, Іспанії. Аби за одну поїздку встигнути побувати на всіх локаціях, краще вирушити в подорож машиною, тим паче що для цього потрібен лише закордонний паспорт і зелена карта на авто.

Europa-Park

Це цілий окремий світ, що займає територію 95 га в Німеччині. Поділений він на окремі локації, пройшовшись якими можна одночасно побувати в різних країнах Європи, занурившись у їхню культуру, атмосферу та навіть автентичну кухню. Понад сотня атракціонів, водні гірки та швидкісний трамвайчик чекають на відвідувачів.

Діснейленд

Французький парк, розкинутий на 22 км, мабуть, не потребує опису, адже про нього знає кожен. Звичайно, основна частина розваг присвячена дітям, але й дорослому тут буде вельми цікаво. Розділений він на 5 зон, кожна з котрих має тематичну спрямованість – «Фантазії», «Пригоди», «Відкриття», «Дикий Захід» і «Нью-йоркська центральна вулиця». Складно обійти всі розваги за один день, тому туристи часто зупиняються в готелі, який знаходиться поруч. Часто відчуття, що перебуваєш у казковій країні та відходиш від реальності, але все ж таки потрібно пам’ятати, що потрібні документи та зелена карта на авто.

Gardaland

Південне узбережжя озера Гарда сонячної Італії порадує унікальним і одним із найпопулярніших комплексів у Європі. Тут на 10 локаціях зібрано понад 40 незвичайних атракціонів, великий акваріум, мальовнича природа з унікальними рідкісними рослинами. Окремо є дитяча зона, присвячена іграм.

PortAventura Park

Схильні до екстриму? Тоді вирушайте до Іспанії за найекстремальнішими атракціонами та водними розвагами. Складно за один день все спробувати, адже попереду 6 неймовірних зон з незрівнянними випробуваннями, від яких серце буквально вискочить.

Tivoli Gardens Copenhagen

Посідає друге місце серед найдавніших парків розваг, адже збудований він ще 1843 року. Має не таку велику площу, як попередні комплекси, може похвалитися лише 26 не особливо екстремальними атракціонами, зате душевнішого і цікавішого не знайдеш.

Efteling

Зануритися в лісову казку, побувати там, де живуть гноми, ельфи, феї, чаклунки і дерева, які розмовляють – те, що може запропонувати парк розваг у Нідерландах. Тут на дітей чекає цілий квест, де дорогою на кожному кроці чекають пригоди. Більше орієнтований на дітей, але й дорослим тут сподобається.

Walibi Belgium

Захоплюючі розваги в бельгійському парку чекають як на дорослих, так і на дітей. Тут відвідувачеві будь-якого віку буде цікаво. Умовно поділений на дві частини – аквапарк й атракціони. Постійно оновлюється, змінює атракціони та зали, тому складно сказати «я там уже був і все бачив». Проїхатися на спині сонечка чи екстремальних гойдалках, побувати в перевертня чи привидів – те, що запам’ятається надовго.