Що входить до ударних інструментів

Найрозповсюдженіші представники музичного світу — ударні інструменти. Вони налічують сотні моделей та десятки різновидів. Їх виготовляють найвідоміші виробники музичних брендів. Без них не обходяться ні ансамблі, ні оркестри. Їх вивчають у музичних школах, на різних приватних курсах та самостійно за допомогою самовчителя або відео на YouTube. Нижче ми зібрали найпопулярніші з них.

Які є ударні інструменти

Найчастіше в сучасних музичних творах використовують такі різновиди ударних:

  • Ударні установки. Це інструменти, які уявляє більшість людей, коли говорять про ударні, і інструменти, які просто називають барабанами. Ударні установки можуть бути електронними та акустичними. Останні — класичні представники, які складаються з металевих тарілок, педалей та декількох об’ємних барабанів: діжки (бас-барабан), томів (високі) та робочого (малий). Звук у них утворюється внаслідок вібрації повітря під час удару по мембрані барабану. За коливання частот та резонанс відповідає корпус. В електронних установках все відбувається інакше. Замість об’ємних барабанів там педи (плоскі гумові), замість металевих тарілок — гумові або з іншого матеріалу. Приймає, обробляє та транслює звук електронний модуль. Він відтворює різні звучання з пам’яті. Це набагато компактніші установки, але акустика має більш «живе» звучання.
  • Тренувальні педи. Це спеціальні пристрої, які імітують барабани. Використовуються барабанщиками для відпрацювання техніки гри та початківцями для навчання. Виглядають, як об’ємна тарілка, в основі якої дерево або пластик, а зверху натягнута гума або сітчаста мембрана. Розміри педів різні — 6-15 дюймів. Тим не менш, вони компактні та дають змогу носити їх із собою всюди. Грають на них, як і на барабанах, паличками. Деякі моделі можна використовувати на будь-якій плоскій поверхні, а деякі потрібно закріплювати на спеціальну стійку.
  • Драм-машини. Цей електронний пристрій важко назвати саме ударним інструментом, але він створений для їхньої заміни. Найчастіше використовується, коли немає місця, де поставити ударну установку або коли з якоїсь причини тимчасово відсутній барабанщик. Чому тимчасово? Бо пристрій не вміє імпровізувати, як живий музикант, тому повноцінно замінити барабанщика не зможе, хоча й має в пам’яті велику кількість ритмів.

Крім цього, до ударних інструментів належать трикутник, ксилофон, литавра, маракаси, бубон та інші.

Чи можна купувати їх онлайн

Купити ударні інструменти в інтернет-магазині — найзручніше рішення. Там завжди ширший асортимент, дешевше та пропонують доставку. Якщо ви купуєте ударну установку офлайн, то скоріше за все, вам доведеться вигадувати, як доставити її додому або в інше місце, де плануєте грати. Інтернет-магазин же доставить її вам додому або до найближчого відділення пошти.

Крім того, вибирати ударні на сайті можна скільки завгодно часу та в будь-яку годину доби. Замовлення також можна зробити хоч уночі, хоч дорогою на роботу рано вранці.