Прості способи швидко скинути жир на животі в домашніх умовах

Жир на животі – це те, що є у більшості людей, і це та ділянка, де ми найшвидше набираємо вагу і найважче її втрачаємо. Люди століттями намагалися знайти спосіб швидко і легко позбутися цього жиру, і деякі способи розв’язання цієї проблеми працюють краще, ніж інші. Якщо ви один із мільярдів людей, які борються з цією проблемою, перше, що вам потрібно запам’ятати, – це те, що ви досконалі таким, яким ви є. Однак робота над своїм тілом і розумом допоможе вам набути впевненості в собі й дасть змогу почуватися комфортніше.

У цій статті ми поговоримо про жир на животі й дамо кілька порад про те, як можна скинути кілька кілограмів у цій ділянці в домашніх умовах. Ці прості способи допоможуть вам досягти своєї мети без необхідності витрачати тисячі доларів на абонементи в спортзал або так звані магічні рішення, які, як ми всі знаємо, не працюють. Якщо ви будете дотримуватися наших порад, вам не доведеться задаватися питанням, що ви робите не так, і найголовніше – ви не наберете ці кілограми назад!

Очищувальні напої

Насамперед ми поговоримо про користь детоксикаційних або очищувальних напоїв. Ці напої – ваш найкращий вибір, якщо ви не хочете витрачати на це багато часу і хочете помітити результати якомога швидше. Це чудовий варіант для тих, у кого нерегулярне харчування, і для тих, хто не хоче приділяти занадто багато уваги тому, що їсть.

Усі ми знаємо, наскільки напруженим може бути життя, і що найчастіше в нас не вистачає часу на повноцінне триразове харчування. Якщо вам потрібно щось, що допоможе вам скинути зайві кілограми на животі й позбутися любовних ручок, то вам варто подумати про очисні напої.

Існує безліч чудових варіантів, які можна приготувати вдома або купити в магазині. Якщо ви вирішили вибрати домашній варіант, то обирайте свіжі фрукти або овочі, а для поліпшення смаку можна додати насіння чіа і грецький йогурт. Готуйте смузі або просто запивайте лимон водою, щоб домогтися найкращих результатів.

Виконуйте вправи в положенні сидячи

У кожного з нас є мрія – лежати або просто сидіти, розслаблятися, дивитися улюблений серіал і тим часом скидати кілограми. Багато хто думає, що це неможливо і що потрібно вставати і бігати, якщо ви хочете помітити різницю, коли встанете на ваги. Що ж, у нас є для вас приголомшлива новина! Існує безліч різних пристроїв, які приведуть ваш прес у тонус і займатимуться замість вас.

Існує безліч різних типів пристроїв, і єдине, що вам потрібно зробити, це правильно прикріпити їх до тих ділянок тіла, які, на вашу думку, потребують опрацювання, і все! Більшість із цих пристроїв працюють за принципом пульсації або вібрації, що змушує м’язи повірити в те, що саме ви виконуєте всю роботу.

Виберіть пристрій, який відповідає вашим потребам, і ви також можете протестувати кілька пристроїв, перш ніж вирішите, який із них підходить вам найбільше.

Робіть масаж

Так, ви правильно прочитали! Ви можете скинути зайві кілограми, просто зробивши масаж, який не тільки допоможе вам розслабитися, а й поліпшить травлення. Багато людей вважають, що масаж роблять тільки ті, хто відчуває біль у деяких ділянках, і що лежання не допоможе позбутися жиру на животі.

Насправді існують десятки різних видів масажу, і деякі з них зроблені спеціально для того, щоб підвищити метаболізм і опрацювати ті ділянки, де схуднення практично неможливе. Ви можете робити масаж самостійно, якщо помітили, що відчуваєте здуття живота, але якщо ви хочете домогтися найкращих результатів, то вам необхідно звернутися до професіонала.

Якщо ви хочете відразу ж помітити різницю в домашніх умовах, то єдине, що вам потрібно зробити, це розташувати руку на два пальці або приблизно на один дюйм вище пупка. Потім слід трохи натиснути, не надто сильно, і рухати пальцями за годинниковою стрілкою. Продовжуйте цей масаж близько двох хвилин, а потім рухайте пальцями проти годинникової стрілки також близько двох хвилин. Після цього відміряйте один сантиметр над пупком і зробіть те ж саме.

Цей процес допоможе вам почуватися менш роздутим, допоможе впоратися з нетравленням шлунка і сприятиме прискоренню метаболізму. Робіть такий масаж один раз на день під час перегляду улюбленого серіалу, щоб помітити найбільшу різницю. Переконайтеся, що під час масажу ви лежите на спині.

Ось і все! Три простих способи, які допоможуть вам скинути зайвий жир з живота, не виходячи з дому. Знайте, що якщо ви хочете досягти найкращих результатів, вам необхідно звернути увагу на те, що ви їсте. Якщо ви любите солодке, вам не обов’язково відмовлятися від десертів, але постарайтеся зменшити кількість споживаних солодощів. Перейдіть на темний шоколад замість молочного, і не їжте більше одного ряду на день. Вибирайте більш здорові варіації улюблених страв і пам’ятайте, що домашня їжа приносить багато користі.

Якщо ви хочете піти ще далі, то можете зробити кілька легких вправ і подивитися, що вам більше підходить. Ви можете просто піднімати ноги вгору під час перегляду телевізора або робити кілька скручувань, коли у вас є вільний час. Не забувайте вставати і рухатися, і знайте, що поза планки допомагає дуже швидко. Залишайтеся в цій позі близько двох хвилин на день, і ви побачите, як швидко ваше тіло прийде в тонус.