10 важливих переваг пива для вашого здоров’я

Пиво є алкогольним напоєм, який дуже поширений у всьому світі. Він займає третю сходинку за популярністю після чаю та води. Насправді пиво є не просто смачним, але й корисним напоєм, адже містить велику кількість білка та вітамінів. Для його виробництва використовується хміль, який вважається джерелом флавоноїдів — потужних антиоксидантів. Паб в Києві на Печерську LiBEERty пропонує вам дізнатись більше про переваги вживання цього напою.

Протидія раку

Вчені з Університету Айдахо вважають, що пиво дійсно здатне запобігати раку. Річ у тім, що у напої міститься ксантогумол — флавоноїдна сполука. Вона протидіє розвитку онкології, в тому числі й раку простати. У складі хмелю (ключового інгредієнту напою) містяться кислоти, які здатні зупинити ріст бактерій та різних захворювань.

Зупинка катаракти

Пиво у своєму складі містить антиоксиданти, завдяки яким будується надійний захист від пошкодження мітохондрій. Наприклад, у Великобританії було проведене дослідження, яке довело, що регулярне вживання помірної кількості пива знижує ризик розвитку захворювання порівняно з тими, хто не споживав напій взагалі.

Зниження ризику утворення каменів у нирках

Зі збільшенням споживання пива значно знижується ризик утворення каменів. До такого висновку дійшли вчені з Національного інституту громадського здоров’я в Гельсінкі, які залучили проведення досліджень 27 тисяч чоловіків середнього віку. В ході дослідів було визнано, що щоденне вживання пляшки пива знижує ризик утворення каменів на 40%. Такий ефект, на думку вчених, досягається завдяки тому, що у напої містяться вода та алкоголь, які збільшують потік сечі та розріджують її. Крім того, пиво збільшує виведення кальцію — головного компонента каменів.

Допомога у схудненні

Хміль містить у своєму складі сполуку — ксантогумол, яка знижує ймовірність розвитку метаболічного синдрому. Саме тому рекомендується вживати напій у помірних дозах, якщо ви стежите за своєю вагою.

Зниження ймовірності діабету

Вчені Гарвардської школи громадської охорони здоров’я дійшли до висновку: щоденне вживання чоловіками середнього віку одного келиха пива дозволяє на чверть знизити ризик розвитку діабету 2 типу. Вміст алкоголю у напої сприяє підвищенню чутливості до інсуліну. Крім того, пиво є чудовим джерелом розчинної клітковини, яка допомагає контролювати рівень цукру в крові.

Зниження ризику хвороби Альцгеймера

У 1977 році були проведені дослідження, завдяки яким вчені виявили, що вживання пива на 23% зменшує ймовірність розвитку когнітивних розладів. Ефект досягається шляхом покращення кровообігу.

Захист від серцевих нападів

Темний ель та стаут здатні зменшити частоту серцевих нападів. Наприклад, вживання пива дозволяє знизити вдвічі ризик розвитку атеросклерозу. Вся річ у тім, що напій містить вітамін В6, який запобігає накопиченню гомоцистеїну. Завдяки цьому пиво розріджує кров, а також запобігає утворенню тромбів. Помірне споживання напою сприяє зниженню ризику запалення.

Протидія безсонню

Стаут, ель та лагер стимулюють вироблення в мозку дофаміну — сполуки, яка покращує сон. Завдяки цьому споживачі починають краще себе почувати та відчувають розслаблення. Втім варто враховувати, що для досягнення бажаного ефекту треба дотримуватись обмежень: щоб покращити сон, необхідно вживати лише одну столову ложку пінного напою.

Протидія інсульту

Гарвардська медична школа провела дослідження, завдяки яким з’ясувала: регулярне вживання пива у помірній кількості знижує ризик інсульту приблизно на 50% у порівнянні із тими людьми, які не вживають напій. Пиво робить артерії більш гнучкими, а також покращує кровообіг. Завдяки цьому знижується ризик утворення тромбів.

Покращення когнітивних здібностей

Вживання 1-2 келихів пива активує когнітивні здібності: зокрема, підвищує ефективність розв’язання словесних головоломок та різних задач. Помірне вживання напою покращує роботу мозку, а також позитивно впливає на увагу, пам’ять та концентрацію.

Паб на Печерську пропонує велику кількість напоїв на будь-який смак, замовити які можна на сайті https://libeerty.live/product-category/pivo/. Будемо раді пригостити вас найсвіжішими сортами пива та найсмачнішими закусками до нього. Доступна можливість самовивозу та онлайн-замовлення з адресною доставкою.