Чи коштують сапфіри дорожче за діаманти?

Діамант і сапфір – два з чотирьох дорогоцінних каменів, які часто привертають увагу. Як ви самі знаєте, діаманти – найкращі друзі дівчат! Правда в тому, що кожен мріє про таку прикрасу, як ця. Хочете знати, на що звернути увагу або що краще обрати? Хочете обрати ідеальну обручку або подарунок для своїх близьких? Приєднуйтесь до нас і порівняйте ціни на ці цінні камені просто зараз!

Що таке сапфір?

Серед корундових мінералів сапфір виділяється як чудовий дорогоцінний камінь, який можна знайти практично в будь-якому кольорі, який ви, як власник/покупець, побажаєте.

З іншого боку, синій різновид завжди був найбільш затребуваним і цінувався як багатими, так і простолюдинами. Це чудовий варіант, просто не такий популярний.

Що таке діамант?

Протягом багатьох поколінь спостерігачів заворожував характерний блиск цього квітневого каменю.

Твердість цього каменю за шкалою Мооса дорівнює 10, що робить його одним з найтвердіших мінералів, коли-небудь виявлених, а також найпопулярнішим каменем для обручок.

Що символізує сапфір?

Це залежить від різних культур/духовних вірувань та їхньої історії. Наприклад, перські монархи вірили, що світ тримається на величезному сапфірі, відображення якого забарвлює небеса в синій колір.

Термін “синій” насправді є синонімом латинського слова sapphiru, яке вперше було використано для опису цього каменю.

Через свій синій відтінок сапфіри зазвичай пов’язували з небом і планетами, часто позначаючи чистоту, зростання, спокій і свободу в їхньому духовному сенсі.

Чого слід остерігатися під час купівлі: 5 основних моментів, які необхідно знати

Твердість

Стійкість дорогоцінного каменю до подряпин пропорційна його твердості.

Оскільки обручки зазвичай носять протягом дня, міцність каменю має вирішальне значення, і вона має бути вражаючою.

Сапфіри оцінюються в 9 балів за шкалою Мооса, а діаманти – в 10 балів. Якщо ви не збираєтеся носити обручку тільки в особливих випадках, зупиніть свій вибір на камені, що знаходиться у верхній частині шкали Мооса за твердістю.

Колір

При виборі кольорового дорогоцінного каменю колір має велике значення для більшості користувачів. Його справжній яскравий синій колір привертає нашу увагу і вабить дізнатися більше. Чи є цей відтінок вашим улюбленим?

Это так, но только если оттенок, тон и насыщенность цвета камня находятся в правильных пропорциях, они могут быть привлекательными. Без них камень может казаться безжизненным и унылым.

Наскільки він дорогий

Вартість кілець із сапфірами інших типів коливається від 25 до більш ніж 11 000 доларів за карат, а найдорожчий сапфір, коли-небудь виставлений на аукціон, коштував 135 000 доларів. Однак ця ціна залежить від походження та місця купівлі.

Оскільки вартість сапфіра пропорційна його якості, величезний низькоякісний сапфір буде набагато доступнішим, ніж маленька, справді якісна каблучка. Зрештою, все зводиться до бюджету, ціни та особистих уподобань.

Які камені найдорожчі

Чи знаєте ви, що танзаніт – найцінніший і найдорожчий дорогоцінний камінь у світі на даний момент?!

Незважаючи на те, що танзаніт був виявлений у 1967 році, його видобувають тільки на крихітній ділянці (4,3 на 1,2 милі) на півночі Танзанії в пагорбах Мірерані. Після цього, деякі інші дорогі варіанти, за якими варто вирушити або виявити, це:

Чорний опал, мусгравіт, червоний берил, смарагд, рубін, алмаз і олександрит – усе це приклади дорогоцінних каменів.

Вартість

Під час планування заручин і весілля зазвичай враховується фінансове становище пари.

Діаманти і сапфіри, як і багато інших дорогоцінних каменів, можуть сильно різнитися за ціною залежно від низки чинників, як-от вага в каратах, огранювання, колір, чистота і багато іншого.

З іншого боку, сапфір в один карат часто коштує дешевше за діамант в один карат, що робить його більш доречним і бажаним.

Що таке ідеальний сапфір?

Асортимент різних кольорів і огранок просто вражає уяву.

Кольори визначаються хімічними сполуками, використовуваними під час їхнього виробництва. Наприклад, синій колір є найпопулярнішим і донині.

А чи знаєте ви, що рожеві види рожевіють через хром?!

І ще, жовті сапфіри коштують дешевше за діаманти, але вони такі ж красиві. Якщо у вас достатньо часу, щоб озирнутися навколо + якщо ваш бюджет гнучкий, або якщо ви шукаєте один конкретний колір, ви, найімовірніше, знайдете його завдяки різноманітності каменю.

Отже, сапфіри чи діаманти?

Сапфіри все частіше використовують замість діамантів в обручках і ювелірних виробах високого класу. У наші дні вони також вельми популярні в соціальних мережах. Зрештою, сапфіри дешевші за діаманти. Це не обов’язково мають бути тільки обручки, ви можете знайти намиста, підвіски і повсякденні каблучки. Як же зрозуміти, яку з них вибрати? Діаманти – найцінніший дорогоцінний камінь.

Сапфіри твердіші і міцніші, ніж діаманти, але менш крихкі.

Прикраси з діамантами менше схильні до потьмяніння або пошкодження і служать довше.

Ця властивість сприяє яскравості та блиску діамантів. Якщо ви хочете отримати прикрасу, схожу на діамант, ви завжди можете вибрати білі сапфіри. Зрештою, краса – в очах власника.