Зміст
- Чи можна купати кота
- Як часто слід купати кішку
- Поради щодо купання кота
Чи можна купати кота
В інтернеті чимало кумедних відео з котами. У тому ж числі і тих, де коти спокійно купаються, плавають або сидять у ванній та чекають, поки власник змоє з них піну. І деякі власники котів, подивившись на такі відео, сподіваються, що так буде і з їх улюбленцем. Але більшість з них чекає розчарування. І тоді вони або шукають спосіб без нервів викупати кота, або шукають грумінг салон, як наприклад, https://salon.masterzoo.ua/, де професіонали сможуть забезпечити потрібний необхідний догляд делікатно для тварини.
Після таких невдалих спроб деякі володарі котів починають задаватися питанням, а чи можна взагалі купати кота, якщо у нього така нервова реакція. Відповідь на це питання – так, можна. Але відповідно до настрою улюбленця та з довгими приготуваннями.
Як часто слід купати кішку
Взагалі не рекомендується часто купати котів. Це може бути раз на кілька місяців або навіть раз на півроку. Бо кішка постійно себе вилизує та цім підтримує необхідну гігієну. Собаку треба купати набагато частіше.
Але, якщо кішка живе частково або повністю на вулиці, то її шерсть потребує частого очищення. Вона буде мати багато бруду та пилу. І його потрібно буде змивати.
Також купання потрібне перед приготуванням до конкурсів та виступів. Або у разі сильного забруднення кішки.
Поради щодо купання кота
Коти всіляко протестують проти купання, бо бояться води. І найкращим способом зробити улюбленця чистим та уникнути стресу або травм – це завітати у грумінг салон Мастер Зу і довірити тварину кваліфікованим майстрам. Так купання пройде без стресу для улюбленця, бо грумери знають, як знайти підхід до тварини з будь-яким характером, та без помсти своєму власникові.
Але якщо ви все ж таки хочете спробувати самостійно викупати кота, то притримуйтесь деяких порад.
- Якщо кіт з вами змалечку, то з раннього віку почніть привчати його до води. Як йому виповниться більше 3 місяців, можна повільно знайомити кота або кішку з водою.
- Часто розчісуйте кота, бо так після купання шерсть не буде сильно плутатися.
- Підстрижіть коту кігті за декілька днів до купання, щоб він менше вас дряпав.
- Активно пограйтеся з котом перед водними процедурами, щоб більше його виснажити та зменшити активність його протидії вам у ванній.
- Ніколи не лийте воду на мордочку і вушка кота.
- Поступово заманіть кота до ванної за допомогою іграшок або корма, та повільно вмикайте воду.
- Заздалегідь приготуйте рушники та шампуні, щоб не нервувати додатково кота хаотичними пошуками та зайвими стуками кришками засобів та шухлядами.
- Якщо є змога, краще купати кота разом з кимось. Так будет простіше милити кота та змити піну, а також розмовляти з ним і заспокоювати.
- Після купання треба обов’язково висушити кота рушником, або, якщо він не боїться, то феном.